Artfabe Grafik Tasarım Reklam ve  Web - Mobil APP Geliştiricisi
Google Benim İşletmem Destek
Google Dijital Haritalarda Görünür Olun. Firma Arama ve Haritalarda Öne Çıkın.

Artfabe, Türkiye'nin her yerine firma veya işletmelere online ve offline reklamcılık hizmetleri veriyor. Firma veya işletmelerinizin Google Benim İşletmem Hesabı'nı (google Business) da oluşturan Artfabe, Google’nin navigasyon ürünü olan Google Haritalar'da işletmenizin onaylanması sürecini en hızlı ve güvenli şekilde yönetir. Firmanızın kurumsal imajını en iyi şekilde yapılandırır. Firmanıza ait Logo, Resim, video ve diğer firma tanıtım bilgileri ile doğru şekilde kurulumunu yapar. Bu sayede firma veya işletmenizi yerel aramalarda ve Google Haritalar Google organik arama sonuçlarında sizleri daha rahat ulaşılabilir bir konuma getirir.

Artfabe, Google busines hizmetlerinde askıya alınan işletmeler için verdiğimiz desteğin ücreti işletmenin google haritalarında görünür olmasıyla ücretini almayı hak eder... Askıdan düşene kadar ücret talep etmiyoruz. 5 iş günü içerisinde tekrar askıya alınan hesaplar için ücret taleb edilmez.

Google haritalar askıya alınma, benim işletmem askıda, benim işletme hesabım askıdan nasıl kurtara bilirim diyorsanız,bizimle iletişime geçin en kısa sürede hesabınızı aktifleştirmek için çalışalım.

Bizimle İletişime Geçin
Haritalarda Konumuzu Koruyun

Mobil uygulamaların kullanımının artması ile gerçek zamanlı doğru yerde doğru reklam ile müşterilere ulaşmak kolaylaştı. Google haritalarındaki konum servislerinde doğru şekilde yer almanız gerekir.

İşletmenizi Kolaylıkla Ücretsiz Kurun

Google Benim İşletmem; işletmelerin Arama ve Haritalar da dahil olmak üzere Google’daki işletmelerini yönetmelerini sağlayan ücretsiz kolay bir araçtır.

Benim İşletme Hesabınızla İşletmenizi Bilinirliğini Arttırın

İşletme bilgilerinizi doğrulayarak ve düzenleyerek hem müşterilerin sizi harita ve google'da bulmasını sağlayabilir, hem de onlara işletmenizin yeniliklerini ve geçmişini anlatabilirsiniz.

Benim İşletmem Askıya Alındı - Artfabe Destek

Google’ın sağladığı bu hizmetlerinde kurulum desteği isteyen veya askıya alınan, kapatılan işletmelere (İşletmeniz Askıya Alındı) ücretli danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Google Business, Google Benim İşletme Hesabım Askıya Alındı
Ne Yapmalıyım?
BENİM İŞLETME HESABIM DESTEĞİ
Google BUSINESS İÇİN Kimlere Destek Veriyoruz
01 Benim İşletme HesabımYeni Kurulum İstiyorum Google Haritalarda Benim İşletme Hesabı Kurmak İstiyorumYeni İşletme Profili Oluşturmak ve Kurulumu İçin Ücretli Destek Veriyoruz
02 Benim İşletme Hesabımİşletme Hesabım Beklemede Google Business Hesabım BeklemedeBeklemede olan hesabınız için Artfabe ajansımızdan ücretli destek alabilirsiniz.
03 Benim İşletme HesabımOnay kodum Hala Gelmedi Goolg İşletme Hesabınızın onay kodu girilmeliEğer onay kodunuz haftalar geçmesine rağmen gelmediyse gerekli düzenlemeler bilgiler girilerek çözümleme yapılır. Bu girişimimiz ücretlidir.
04 Benim İşletme Hesabımbenim İşletme Hesabım Askıya Alındı Google Business, Google Benim İşletme Hesabım Askıya AlındıGoogle haritalar askıya alınma... Askıya alınan hesabınızı yayına alabilmek ve firma veya işletmenizin artık görülür olması için doğru içerik bilgi ve detaylara dikkat ederek size ücretli destek veriyoruz.Benim İşletmem girişinizi Aramalarda ve Haritalar da nasıl yöneteceğinizi öğrenin. Potansiyel müşterilerinizle etkileşimde bulunun ve onlara işletmenizin hikayesini anlatın. Başlamak için buradan google.com/business adresini ziyaret edin. Ücretsiz firmanızı tanıtın ve bilinirliğinizi arttırın.

GENEL HİZMETLERİMİZ

Logo Tasarım

Özgün, Sade, Akılda Kalıcı Logo Tasarımları Yapıyoruz

Kurum Kimlik

Kurumsal Çizginizi Öne Çıkartan Özgün Tasarımlar Hazırlıyoruz

Web Tasarım

Güvenli, Mobil ve SEO Uyumlu Web Siteleri Tasarlayıp Kodluyoruz

Mobil Uygulama

Güncel, Deneyimsel ve Modern Yazılımlar ve Tasarımları Geliştiriyoruz

E-Ticaret

Size En Uygun E-Ticaret Tasarımını ve Çözümlerini Sunuyuoruz.

MOTION DESIGN

Hayal Gücümüzü Harekete Geçirip Fikirlerinizi Canlandırıyoruz.

Ambalaj-Paket

Ürünleriniz İçin Doğru, Etkili Güçlü Görseller Hazırlıyoruz.

Diğer Hizmetler

Sosyal Medya, Google Hizmetleri, Katalog, Banner Tasarımları ve Dijital Sunum

FARKLI YAKLAŞIMLARLA
ÖZGÜN TASARIM HİKAYELERİ


#artfabe

iLETiŞiM
Bizimle çalışmak istediğiniz bir projeniz mi var? Arayın ya da bize bir form bırakın.
ADRES

Barış Mahallesi Akdeniz Caddesi No.8 Beyaz Center
BEYLİKDÜZÜ - İSTANBUL / TURKEY

ARTFABE NEREDE?

HARİTADA AÇ